شهرداری ایزدشهر

مهندس اسحق تونی، با تبریک فرارسیدن بهار پُرطراوت، حلول سال نو و گرامیداشت شهادت امام موسی کاظم(ع) و مبعث حضرت رسول اکرم(ص) از شهروندان ایزدشهری خواستار ماندن در خانه در تعطیلات عید نوروز به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شد.


متن کامل این پیام بدین شرح است؛


به نام آفریدگار فصل‌ها

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

خداوند را سپاس می‌گوییم که فرصت و نعمت حیات را در این سال نیز نصیب و روزی ما فرمود و اینک که طبیعت در طلیعه بهار، جان و حیات دوباره می‌یابد، ما نیز سال نو را با نشاط و تجدید عهد با قدرت لایزال الهی آغاز می‌کنیم.

اینجانب، ضمن تبریک فرارسیدن نوروز به همه‌ی شهروندان ایزدشهری، همکارانم در مجموعه مدیریت شهری و نیز اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایزدشهر؛ امیدوارم که سال پیش‌ِرو برای مردم سرزمینم و برای همه شهروندان شریف ایزدشهری سالی پُرخیر و برکت، توأم با سلامتی باشد.

همچنین اول فروردین ماه که مصادف گردیده با سالروز شهادت اُسوه علم و حلم، حضرت امام موسی کاظم(ع)، را به مردم ولایتمدار شهر ایزدشهر تسلیت و سوم فروردین، عید سعید مبعث به یُمن کرامت و عظمت پیامبرِ رحمت، سالروز برگزیده شدنِ خوبترین خلقت خدا، رسول نور و عشق، حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله علیه و آله و سلم) را به تمام مسلمانان سراسر جهان بخصوص همشهریان عزیزم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. در پایان لازم می‌دانم خاطرنشان نمایم؛ با توجه به اوج تهاجم کرونا ویروس، از تمام شهروندان ایزدشهری و کلیه مسافرینی که قصد عزیمت به ایزدشهر را دارند می‌خواهم تا نوروز امسال را در خانه بمانند و با پیوستن به پویش ملی  #درخانهبمانیم   شاهد نابودی هرچه زودتر این بیماری و ریشه‌کن شدن آن باشیم، زیرا اگر این ویروس میزبانِ جدیدی پیدا نکند خیلی زود از میان می‌رود و مردم می‌توانند بهار زیباتری در کنار عزیزانشان داشته باشند و شهر ساحلی و توریستی ایزدشهر نیز با شعار  " ایزدشهر، آرمان‌شهر گردشگری"  پس از عبور از این بحران، همچون سالیان گذشته میزبان شایسته و پُر از مهر برای مسافران و گردشگران از سراسر کشور باشد.

دست به آسمان بر می‌داریم و از خالق این کارگاه هستی در سال جدید «حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال» را استمداد می‌نماییم.

به امید فردايی بهتر و بهاری پُربارتر


اول فروردین سال یکهزار و سیصد و ٩٩ هجری خورشیدی

اسحق تونی
شهردار ایزدشهر


@shahrdari_izadshahr
@shahrdari_izadshahr