شهردار ایزدشهر به مناسبت فرارسیدن سال 1397 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به شهروندان ایزدشهری و گردشگران ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و بهارآفرین و پیوند دوباره با آرمانها و آرزوها دانست

بسم الله الرحمن الرحیم

آمد بهار خُرّم و آمد رسول یار...

با سلام و استعانت از خداوند متعال؛ آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص شهروندان شریف ایزدشهری تبریک و شادباش عرض نموده برخود میبالم که در چنین بستری، خدمتگزاری صادق باشم و " نوروز" این "عید باستانی" و یادگار نیکوی پدرانمان را به چنین مردمانی صمیمانه تبریک بگویم.

بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز ایزدشهری، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است .

آرزوهای ما برای ایزدشهر و شهروندان آن، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکاری بیش از پیش در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود. به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، سال آینده در شهری زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آبادتر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم و حالی احسن از امروز داشته باشیم.

در این عید سعید باستانی و در نخستین بهار از دهه پنجم انقلاب اسلامی و با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که:

" یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ، یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ، یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ، حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ "

همچنین به مهمانان عزیزی که تصمیم دارند " نوروز 97" را در کنار ما و در " ایزدشهر، آرمان‌شهر گردشگری" سپری کنند نیز این عید سعید را تبریک عرض نموده و ضمن خوشامدگویی، حضور ارزشمندشان را در این شهر ارج می نهیم.

                                                                                                                        

                                                                                                                  اسحق تونی

                                                                                                              شهردار ایزدشهر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبرها
یکشنبه 13 خرداد 1397
مهندس تونی، شهردار ایزدشهر در پیامی شهادت مولای متقیان را تسلیت گفت  
پنج شنبه 10 خرداد 1397
ارائه عملکرد 9 ماهه شورای اسلامی و شهرداری ایزدشهر در دوره پنجم در محیطی کاملاً صمیمی باحضور مردم در محل...
سه شنبه 08 خرداد 1397
اولین محفل اُنس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته و حافظ نوجوان کل قرآن همزمان با یازدهمین روز ماه مبارک...
پیوندها
پیوندها