شهردار ایزدشهر به مناسبت فرارسیدن سال 1397 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به شهروندان ایزدشهری و گردشگران ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و بهارآفرین و پیوند دوباره با آرمانها و آرزوها دانست

بسم الله الرحمن الرحیم

آمد بهار خُرّم و آمد رسول یار...

با سلام و استعانت از خداوند متعال؛ آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص شهروندان شریف ایزدشهری تبریک و شادباش عرض نموده برخود میبالم که در چنین بستری، خدمتگزاری صادق باشم و " نوروز" این "عید باستانی" و یادگار نیکوی پدرانمان را به چنین مردمانی صمیمانه تبریک بگویم.

بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز ایزدشهری، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است .

آرزوهای ما برای ایزدشهر و شهروندان آن، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکاری بیش از پیش در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود. به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، سال آینده در شهری زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آبادتر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم و حالی احسن از امروز داشته باشیم.

در این عید سعید باستانی و در نخستین بهار از دهه پنجم انقلاب اسلامی و با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که:

" یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ، یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ، یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ، حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ "

همچنین به مهمانان عزیزی که تصمیم دارند " نوروز 97" را در کنار ما و در " ایزدشهر، آرمان‌شهر گردشگری" سپری کنند نیز این عید سعید را تبریک عرض نموده و ضمن خوشامدگویی، حضور ارزشمندشان را در این شهر ارج می نهیم.

                                                                                                                        

                                                                                                                  اسحق تونی

                                                                                                              شهردار ایزدشهر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبرها
پیوندها
پیوندها