مهندس یحیی پور، شهردار ایزدشهر در پیامی ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان،امیرالمومنین علی (ع) را تسلیت گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد بزرگ‌مرد تاريخ حضرت علي (ع) زير باران رحمت "ليله القدر" مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و شايد به مضمون قدر که مي‌گويند از هزار ماه برتر است دست‌يابيم گرچه ما را بر عظمت و شناسايي آن راهي نيست. 

سراسر زندگی حضرت علی (علیه السلام) برای بشر، درسی آموزنده و جاودانه بود. رهبر معظم انقلاب می فرماید :وجود امیرالمؤمنین علیه السلام از جهات متعدد و شرایط گوناگون، برای همه نسل های بشر یک درس جاودانه و فراموش نشدنی است. همه سال ها، همه روزها و همه تاریخ، متعلق به امیرمؤمنان و خط و راه روشن اوست. برای انسان والایی که می خواهد بر فراز همه پدیده های عالم وجود پرواز کند و هیچ چیز پای بند او نباشد و او را اسیر نکند، اسوه حقیقی، امیرالمؤمنین است آنچه مهم است و امروز برای ما از معرفت و آگاهی ها مهم تر است، عبارت است از نزدیک شدن عملی به امیرالمؤمنین (علیه السلام) ؛ زیرا او اسوه است.

در این شبها از آسمان ، باران انا انزلنا بر فرق زمین می بارد ،شبی است که در عرصه آن انسان می تواند ره صد ساله را یک شبه طی کند دراین ساعات سراسر نور درهای رحمت الهی بر روی بندگان خالص خدا گشوده می شود تا همه ما بندگان گنهکار با واسطه قرار دادن   قرآن کریم این معجزه جاودان بشریت و توسل به اهل بیت عصمت وطهارت بویژه اول مظلوم عالم علی (ع) ضمن طلب استغفار از در گاه حضرت احدیت برای تعجیل در فرج مولا ومقتدای مان امام زمان (عج)، سربلندی اسلام و مسلمین آمرزش گناهان ،سلامتی همه بیماران و رفع حوائج دنیوی خویش دعا کنیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی، توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی برای همه مسلمانان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی (علیه‌السلام) را به محضر امام عصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری و شیعیان جهان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

حسن یحیی پور

شهردار ایزدشهر


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبرها
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
در سال مزین به نام  "حمایت از کالای ایرانی"  و  با هدف تحقق این شعار و حمایتِ در عمل از تولیدکنندگان داخلی،...
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی،مسئول واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهر در منزل خانم آزادی؛ بانوی...
پیوندها
پیوندها